ART / Lithographs / Litograph in colors 12994472
nr 1299 4472
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Olle Olsson Hagalund (1904-1972), Sweden. Girl, ej numrerad. Subject: 58x41,
LITOGRAPH IN COLORS, Flicka, ej numrerad. Signerad. Motivet: 58x41 cm
Olle Olsson Hagalund, born 1904, dead 1972, Swedish painter.
1000
SEK 700
Monday January 6 2020
at 19:24:44
4/1 15:49:32
Olle Olsson Hagalund
Read more about Olle Olsson Hagalund